Karrier

Szeretjük látni, hogy napról-napra
feltörekvő innovátorok bukkannak fel házunk táján.

Nyitott pozíciók

Érdekel a technológia és innováció, nem szereted a sablonos megközelítéseket és van benned tenni akarás?
Akkor van miről beszélgetnünk.

Nézd meg aktuális nyitott pozícióinkat, hátha épp téged keresünk!

Social Media Manager

Social Media Managert keresünk a KiBuba!

Te vagy az új Social Media Managerünk, ha…

  • nem újdonság számodra a Facebook kampánykezelés,
  • tudod, hogy nem csak selfie-ket lehet Instagramra feltölteni,
  • és emellett a social media fogalma nem merül ki nálad a Facebookban és  az Instagramban,
  • van már tapasztalatod kommunikációsként és cikket is írtál már,
  • nem meglepetés számodra, hogy létezik olyan, hogy kommunikációs stratégia és márkastratégia,
  • frappánsan és mégis érthetően tudsz fogalmazni,
  • magabiztosan írsz és beszélsz angolul és emellett az angol tech kifejezésektől sem riadsz meg,
  • önálló és talpraesett vagy,
  • szeretsz és jól tudsz csapatban dolgozni,
  • bátran használod a kreatív energiáidat és nem hallgatod el a véleményed,
  • tanulni és fejlődni szeretnél.

Mik lesznek a feladataid?

  • Social media platformok teljeskörű kezelése
  • Tartalomgyártás social media felületekre
  • Cikkírás
  • Kommunikációs kampányok tervezése
  • Együttműködés és kapcsolattartás az anyavállalat különböző területeivel
  • Saját rendezvényeinken való besegítés

Hogy mit kínálunk cserébe?

  • családias, kutyabarát open office-t a belvárosban
  • kötetlen munkaidőt
  • laptopot, telefont
  • jó fej, fiatalos, kreatív csapatot
  • világmegváltó tervek részesei lehetsz

Amennyiben magadra ismertél, küld el CV-d és motivációs leveled a job@kibu.hu címre.

Random Smart Individual

Mindig nyitottak vagyunk érdekes emberekkel ismerkedni, főleg ha új potenciális csapattagunkról van szó.

Küldd önéletrajzodat a job@kibu.hu címre, hátha pont rád van szükségünk.

Címszavakban néhány dolog, amit nem árt, ha tudsz rólunk:

  • Családias open office
  • Kötetlen munkaidő
  • Világmegváltó tervek
  • Rövid lefutású projektek
  • Kutyabarát iroda
  • Laptopot, telefont és munkaeszközöket biztosítunk